Pandora na výstave Caravan Salon Düsseldorf

Pandemická prestávka sa pretiahla až na úvod jesene, vďaka čomu sme sa mohli za prísnych opatrení opäť stať súčasťou najväčšieho sviatku karavaningu v nemeckom Düsseldorfe.

Rovnako ako v rokoch pred pandémiou sme si nenechali ujsť najväčšiu, najkrajšiu a najlepšiu výstavu venovanú karavaningu a všetkému čo s ním súvisí. Obmedzenia na letiskách, v letoviskách a hoteloch na celom svete masívne podporili už predtým divoko rastúci segment obytných vozidiel. Obrovský záujem verejnosti sa tak odzrkadlil aj na návštevnosti výstavy, ktorá aj napriek obmedzeniam dosiahla na číslo 185 000 návštevníkov.

Náš stánok, ktorý priťahoval pozornosť okoloidúcich už od začiatku desaťdňovej výstavy bol samozrejme celý venovaný systémom Pandora Camper Pro a Camper Mini. Naše unikátne riešenia vyvinuté od začiatku pre dokonalé zabezpečenie karavanov a obytných prívesov si svojimi pokročilými funkciami získali mnoho pozornosti a naši kolegovia sa v nápore otázok a dopytov museli skutočne obracať.

Systémy Pandora Camper Pro a Camper Mini totiž nie sú len „obyčajnými“ alarmami, ktoré chránia prázdne vozidlo. Ako to už pri produktoch Pandora býva, aj Camper mení zaužívané postupy pomocou inovatívnych funkcií akou je napríklad mód ochrany posádky. Pandora Camper s ním dokáže aktívne monitorovať stav všetkých otvorov na vozidle napríklad v noci, a to aj vtedy keď sú okná či dvere pootvorené. Už nikdy sa tak nebudete musieť potiť v karavane kvôli ohrozeniu svojej bezpečnosti. Medzi ďalšie skvelé vlastnosti patrí možnosť diaľkovo štartovať, ovládať vykurovanie či ohrev vody, alebo prehľadne zobraziť aktuálny stav jednotlivých systémov.

V našom stánku si mohli návštevníci prezrieť a vyskúšať všetky funkcie aplikácie Pandora Camper Online s živou 3D vizualizáciou karavanu. Aplikácia, ktorá je súčasťou každej inštalácie, je výsledkom intenzívneho vývoja inžinierov v Pandore a ponúka funkcie, ktoré nenájdete nikde inde, bezkonkurenčnú spoľahlivosť a jednoduché rozhranie. To všetko je zároveň maximálne prispôsobené použitiu v obytnom vozidle s prihliadnutím na všetky scenáre bežného života karavanistu.

Zdielať článok!

Menu

  Mám záujem o:
  Zabezpečenie vozidlaZabezpečenie a diaľkový štart

  Doplňujúce informácie:
  Prevodovka: manuálautomat
  Štartovanie vozidla: kľúčomštart. tlačítkom
  Mám záujem o financovanie na splátky cez Quatro
  Porovnávač