Pandora SMART MOTO

Pandora SMART MOTO je dvojcestný alarm navrhnutý pre zabezpečenie motocyklov s možnosťou diaľkového štartu a telemetrickými funkciami pre ešte vyššiu úroveň zabezpečenia a kontroly. Systém autorizuje majiteľa pomocou dizajnového minimalistického prívesku alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Dokonalý bezpečnostný systém zabalený v praktickom, odolnom a funkciami nabitom balení – to je Pandora SMART MOTO. Dvojcestný autoalarm komunikujúci na kódovanej frekvencii spolu s ďalšími bezpečnostnými prvkami vytvára neprekonateľný systém zabezpečenia doplnený komfortnými funkciami.

  

Chcem nezáväznú cenovú ponuku

Porovnať tento produkt s PANDORA MOTO EU

Mobilná aplikácia Pandora SMART MOTOPandora SMART MOTO - dokonalé zabezpečenie pre vašu motorkuBezkontaktný ovládač - Pandora SMART MOTOPandora SMART MOTO

Cena s montážou už od 499€ s DPH

TSS Group poskytuje ku všetkým systémom Pandora s GSM online komunikáciou možnosť využitia služby Pandora EU (SIM karta s prednastaveným mesačným balíkom služieb 100MB dát, 30 SMS a 10 poplachových hovorov) pre celú EÚ *. Ročný poplatok je 54€ s DPH, pričom prvé 2 mesiace od aktivácie sú GRÁTIS.

* služba sa vzťahuje  na domácu krajinu Poskytovateľa (SR) a krajiny v rámci EU z roamingovej zóny 1:  Alandské ostrovy, Belgicko, Bulharsko, Cyprus (južná časť ostrova), Česko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Francúzska Guyana, Gibraltár, Grécko, Guadeloupe, Holandsko, Chorvátsko, Island, Írsko, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Madeira a Azorské ostrovy, Maďarsko, Malta, Martinik, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Réunion, Rumunsko, Slovinsko, Sv. Bartolomej, Sv. Martin, Španielsko a Kanárske ostrovy, Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko, Veľká Británia

Pandora v praxi

Bezpečnostné systémy Pandora ponúkajú nekompromisnú bezpečnosť a jedinečné funkcie ovládania a komfortu za bezkonkurenčnú cenu. Pozrite sa s nami na niektoré z našich inštalácií a presvedčte sa sami.

Prípadová štúdia

Pandora Alarm

Bezpečnostný systém Pandora prináša dokonalé riešenie zabezpečenia konečne aj milovníkom jednej stopy, ktoré navyše dopĺňa množstvom pokročilých funkcií. Početné bezpečnostné prvky monitorujúce stav motocykla zamedzujú jeho odcudzeniu v najrôznejších situáciách, dokonca aj v prípade krádeže originálneho kľúča, či pri pokuse o jeho premiestnenie.

Spoznajte čaro neprekonateľného zabezpečenia nech už parkujete kdekoľvek, monitorujte aj ten najmenší pohyb vďaka snímačom náklonu a otrasu a užívajte si komfort diaľkového štartu s možnosťou pokročilých nastavení.  

S Pandorou môžete neustále monitorovať svoj motocykel jediným dotykom vášho prsta vďaka mobilnej aplikácii bezpečne prepojenej so všetkými systémami. Zabudnite na nevkusné a nemotorné diaľkové ovládače, spojte príjemné s užitočným a vychutnávajte si novú úroveň zabezpečenia a užívateľského komfortu.

Zaujala Vás naša ponuka?

Chcem nezáväznú cenovú ponuku

Neváhajte nás kontaktovať

S akoukoľvek otázkou ohľadom produktov, montáže, ceny…