Pandora Elite

Uvažujete o tom, že vybavíte svoje vozidlo inteligentným alarmom? Teraz je ten správny čas, pretože Pandora prichádzá na trh s novým modelom Elite. Obohatený o nové funkcie sa stáva kráľom autoalarmov na trhu a poskytuje najvyššiu úroveň zabezpečenia vozidiel.

Nová vlajková ľod je navrhnutá tak, aby zadefinovala nový štandard v oblasti funkčnosti, ochrany a konektivity. Elite pracuje s technológiou 4G, ktorá doteraz nebola v autoalarmových zariadeniach využívaná. V spolupráci s dvojitou GSM anténou vás dokáže v reálnom čase informovať o stave vášho vozidla. Vďaka dodatočnej GSM anténe budete vždy v spojení, pretože zabraňuje výpadkom signálu.

Systém môžete už tradične ovládať pomocou mobilného telefónu, inteligentných hodiniek alebo vynoveného dvojcestného OLED ovládača s technológiou LoRa. Väčšina ovládačov komunikuje na frekvencii 856 MHz. Tomu je od teraz koniec! Elite využíva nový viackanálový rádiový signál s frekvenciou 868 MHz, čím dokáže doručovať výstražne upozornenia rýchlejšie a spoľahlivejšie, aj v zastavaných oblastiach, kde je množstvo rádiového rušenia. Maximálna odolnosť voči rušičkám a podobným zariadeniam je samozrejmosťou.

Pre stabilnejšiu komunikáciu s mobilným telefónom Elite disponuje technológiou Bluetooth 5.0. Pomocou nej dokáže mobilný tefelón komunikovať až na 4-násobne väčšiu vzdialenosť a navyše si môžete nechať s alarmom synchronizovať viacero zariadení. Smartfón môžete tiež využiť ako autorizačný tag k automatickej aktivácii a deaktivácii systému.

Elite myslí aj na Vaše obavy z krádeže v čase, keď budete sedieť za volantom. Systém Pandora Anti-Hijack umožňuje odstaviť auto počas jazdy a zapnúť výstražne sirény. Získavate tak komplexnú ochranu v každej situácii, za každých podmienok.

Samozrejmosťou je funkcia ďialkového štartu, ktorá umožňuje nastaviť aj automatický štart motora podľa vami preferovaných parametrov, ako je napríklad čas alebo teplota. V zimnom období tak ráno môžete naskočiť do vyhriateho auta a užiť si pohodlnú cestu do práce. Okrem iného, systém je tiež vybavený bezdrôtovou sirénou so záložným zdrojom.

To všetko sú dôvody, prečo je Pandora Elite tým najpokročilejším riešením v oblasti autoalarmového zabezpečenia. Neváhajte nás kontaktovať a radi Vám poskytneme všetky ďalšie informácie.

Zdielať článok!

Menu

  Mám záujem o:
  Zabezpečenie vozidlaZabezpečenie a diaľkový štart

  Doplňujúce informácie:
  Prevodovka: manuálautomat
  Štartovanie vozidla: kľúčomštart. tlačítkom
  Mám záujem o financovanie na splátky cez Quatro
  Porovnávač