Referencie

Nekompromisná bezpečnosť autoalarmov Pandora každý deň chráni tisícky vozidiel u nás i v zahraničí. Pozrite sa čo o nás hovoria niektorí z našich zákazníkov.

Systém Pandora Smart Pro

“Už dlhšiu dobu som hľadal autoalarm, ktorý by okrem skvelej bezpečnosti ponúkal aj niečo navyše. Práve toto mi ponúkol systém Pandora, vďaka ktorému mám auto nielen zabezpečené ale môžem ho tiež ovládať pomocou aplikácie a napríklad vychladiť či vyhriať interiér ešte predtým ako nastúpim.”

Ján Pardavý
bývalý hokejový reprezentant a komentátor RTVS

Systém Pandora Smart Pro

“Aj najbezpečnejší autoalarm je nanič, ak je jeho používanie otravné. Práve preto som si zvolil zabezpečenie Pandora, ktoré auto nielen ochráni ale je tiež komfortné. Svoje auto môžem ovládať originálnym kľúčom, minimalistickým príveskom alebo aplikáciou priamo v smartfóne a tak podľa mňa vyzerá skutočný užívateľský komfort.”

Igor Drotár
pretekár rally, majster SR

Systém Pandora Smart Pro

“Zabezpečenie Pandora Smart Pro som si vybral nielen kvôli neprekonateľnej bezpečnosti, ale taktiež kvôli bezkonkurenčnému komfortu, ktorý ponúka. Štýlové ovládanie pomocou mobilnej aplikácie, najmodernejšie ochranné prvky a diaľkový štart s možnosťou kontroly teploty interiéru mi umožňujú vychutnať si každodenný život s autom viac než kedykoľvek predtým.”

Michal Nemtuda
herec, producent a kameraman

Systém Pandora Smart Pro

“O svoje auto sa snažím starať, čo najlepšie. Práve preto som si vybrala pre jeho ochranu zabezpečenie Pandora. Jeho systém Smart Pro mi navyše poskytuje komfort vďaka funkcii diaľkového štartu.”

Tatiana Pauhofová
herečka

Systém Pandora Smart

“Pre svoje nové auto som hľadal čo najbezpečnejší autoalarm, ktorý by mi dal istotu, že svoje vozidlo vždy nájdem na rovnakom mieste. Presne tú som našiel vďaka zaisteniu Pandora, s ktorým si navyše užívam auto ešte viac vďaka pohodlnému diaľkovému ovládaniu funkcií.”

Branko Radivojevič
hokejový reprezentant a hráč Dukly Trenčín

Systém Pandora Light Pro

“Zabezpečenie Pandora odporúčam každému, kto chce ochrániť svoj štvorkolesový majetok kdekoľvek a kedykoľvek. Profesionálny prístup, odborná montáž a skvelé funkcie zabezpečenia a komfortu robia z Pandory môjho osobného favorita aj pre budúce vozidlá.”

Tomáš Starosta
hokejový reprezentant a hráč Dukly Trenčín
Menu

  Mám záujem o:
  Zabezpečenie vozidlaZabezpečenie a diaľkový štart

  Doplňujúce informácie:
  Prevodovka: manuálautomat
  Štartovanie vozidla: kľúčomštart. tlačítkom
  Mám záujem o financovanie na splátky cez Quatro
  Porovnávač