Zabezpečení Pandora

Zabezpečenie Pandora na prestížnej výstave Automechanika Frankfurt

Aj keď žijeme v online svete, v ktorom je možné nájsť, prezrieť a kúpiť čokoľvek bez toho, aby sme opustili komfort svojho kresla, niektoré veci si jednoducho musíme ohmatať naživo. Práve preto bude Pandora súčasťou jedinečnej výstavy Automechanika Frankfurt, ktorá v tomto roku oslavuje jubilejný 25. ročník.

Prestížna výstava Automechanika je svetovou jednotkou v oblasti automobilových technológií a služieb. Frankfurtské výstavisko každoročne obsadia stovky spoločností prezentujúcich najnovšie technologické novinky automobilového priemyslu. V tomto roku na výstavnej ploche nebude chýbať ani Pandora, ktorá okrem známych produktov a technológií predstaví tiež jednu čerstvú novinku. Tou je jedinečné zabezpečenie určené pre ochranu obytných áut a karavanov s pokročilými funkciami ochrany a monitorovania interiéru a exteriéru vozidla. Okrem toho sa návštevníci stánku č. C40 vo výstavnej hale 2.0 môžu tešiť na predvedenie zabezpečenia Pandora Professional inštalovaného vo vozidle Audi R8 a mnoho ďalšieho.

25. ročník výstavy Automechanika Frankfurt sa koná v termíne 11.9. – 15.9. 2018. Viac informácií o predstavených novinkách a stánku Pandora prinesieme čoskoro.

Zdielať článok!

Menu

  Mám záujem o:
  Zabezpečenie vozidlaZabezpečenie a diaľkový štart

  Doplňujúce informácie:
  Prevodovka: manuálautomat
  Štartovanie vozidla: kľúčomštart. tlačítkom
  Mám záujem o financovanie na splátky cez Quatro
  Porovnávač