Alarm na motorku

Ak patríte k milovníkom jednej stopy na Slovensku, určite poznáte z vlastnej skúsenosti jeden veľký problém… Kde medzi autami bezpečne zaparkovať vášho 2-kolesového tátoša? Nie je to vonkoncom jednoduché, do uzamknutých priestorov pre bicykle sa nezmestí a nechať motorku len tak na bežnom parkovisku je príliš veľké riziko. Aj napriek ich vysokej cene nie sú totiž motorky často vôbec zabezpečené a vďaka relatívne nízkej hmotnosti je ich krádež s veľkým autom úplná malina. Práve preto je alarm pre motorku dôležitejší ako v prípade štvorkolesového vozidla.

Alarmy na motorku Pandora disponujú pokročilými technológiami sledujúcimi nielen aktuálnu polohu, ale taktiež stav batérie, silu signálu GSM, či náklon samotného motocykla. Vďaka tomu je vaša motorka s alarmom Pandora dokonale zabezpečená proti neoprávnenému použitiu či krádeži, nech už stojí kdekoľvek. S dvojcestným ovládaním alebo aplikáciou Pandora, máte navyše úplný prehľad o aktuálnom stave vašej motorky v reálnom čase, s upozorneniami aj na ten najmenší impulz.

Prezrite si alarmy na motorku Pandora a doprajte si nekompromisné zabezpečenie s pokročilými funkciami za vynikajúcu cenu.

Práve toto slabé miesto továrenského zabezpečenia riešia pokročilé systémy Pandora, ktoré vám ponúkajú vždy unikátnu inštaláciu a najmodernejšie technológie zabezpečenia. Pokročilý bezkontaktný imobilizér komunikujúci v bezpečnom rozhraní Bluetooth je súčasťou každého modelu Pandora a vo viacprvkovej ochrannej sieti našich systémov plní nenahraditeľnú úlohu.

Dokonale komfortné riešenie s bezkontaktným autorizačným príveskom umožňuje jeho umiestnenie mimo samotných kľúčov, napríklad v peňaženke čím znížite šance páchateľov na minimum aj v prípade odcudzenia pôvodného kľúča. Systém Pandora totiž odblokuje štart vozidla až v prípade načítania kódu chráneného šifrovaním AES 128, ktoré je v súčasnosti prakticky neprekonateľné. Unikátny imobilizér v systémoch Pandora je navyše plne nastaviteľný pomocou prehľadnej mobilnej aplikácie.

Prezrite si špecifikácie produktov Pandora a doprajte si komfortný a bezpečný bezobslužný systém s pokročilým imobilizérom za vynikajúcu cenu.

Pandora Alarmy na motorku

Zaujala Vás naša ponuka?

Menu

  Mám záujem o:
  Zabezpečenie vozidlaZabezpečenie a diaľkový štart

  Doplňujúce informácie:
  Prevodovka: manuálautomat
  Štartovanie vozidla: kľúčomštart. tlačítkom
  Mám záujem o financovanie na splátky cez Quatro
  Porovnávač