Nezávislé kúrenie

Každý aktívny šofér má po nastúpení do vozidla svoje typické rituály: zavrieť, pripútať sa, naštartovať a samozrejme urobiť si pohodlie. Bezpečná jazda si vyžaduje dokonalé sústredenie a to je možné iba ak sa cítime komfortne. Okrem polohy sedadla či volantu je z tohto hľadiska azda najdôležitejšou správna teplota interiéru. Jazda v zamrznutom aute je totiž nekomfortná v bunde ale tiež aj bez nej, našťastie však aj na tento problém existuje niekoľko riešení.

Jedným z nich je nezávislé kúrenie, ktoré dokáže vyhriať vozidlo ešte predtým ako sa k nemu priblížite. Cena typického nezávislého kúrenia je však relatívne vysoká a navyše ho často nie je možné ovládať na diaľku. S Pandorou však dostáva výraz nezávislé kúrenie nový rozmer, vďaka funkcii diaľkového štartu a ovládania teploty interiéru, ktorá dokonale zastúpi inštaláciu doplnkového nezávislého kúrenia.

Prezrite si špecifikácie produktov Pandora a doprajte si dokonalý tepelný komfort spojený s nekompromisným zabezpečením za vynikajúcu cenu.

 

Ovládajte nezávislé kúrenie na diaľku, vďaka Pandore a zabezpečte svoje auto

Zaujala Vás naša ponuka?

Chcem nezáväznú cenovú ponuku


Zabezpečenie vozidla (cena od 198 €)Diaľkový štart (cena od 365 €)