Pandora IMMO

Domov | Riešenie pre auto | Pandora IMMO

Pandora IMMO prináša pokročilú úroveň zabezpečenia za vynikajúcu cenu, pomocou bezkontaktného imobilizéru s využitím najmodernejšej technológie Bluetooth. Doprajte si prémiové zabezpečenie spojené s pohodlným diaľkovým ovládaním vozidla vďaka mobilnej aplikácii.

Imobilizér Pandora IMMO predstavuje špičkový zabezpečovací systém, ktorý je možné použiť na ochranu najmodernejších vozidiel bez výraznejších zásahov do ich elektroniky. Každá zo súčastí systému pozostáva z vysokokvalitných komponentov, ktoré spolu vytvárajú neprekonateľný systém zabezpečenia. Pandora IMMO rozpoznáva majiteľa vozidla na základe priblíženia unikátneho autorizačného prívesku minimalistických rozmerov, vďaka ktorému disponuje systém viacerými ochrannými funkciami.

  

Cena s montážou už od 240€ s DPH

Gratulujeme, k objednávke získavate zadarmo sadu značenia SelectaMARK

Porovnať Pandora IMMO s

Chcem nezáväznú cenovú ponuku
Alarm do auta Imobilizér Pandora IMMO - Bezkontaktný ovládačAlarm do auta Imobilizér Pandora IMMO - mobilná aplikáciaAlarm do auta Imobilizér Pandora IMMO

Čo všetko imobilizér Pandora IMMO dokáže?

Ochrana

  • ochrana pred krádežou vozidla

  • ochrana pred výmenou RJ motora

  • ochrana pred výmenou spínacej skrinky

  • ochrana pred použitím duplikátu kľúča

  • ochrana pred použitím čítačky DO

Ovládanie

  • autorizačný prívesok

  • bluetooth mobilná aplikácia

Zaujala Vás naša ponuka?

Chcem nezáväznú cenovú ponuku

Pandora v praxi

Bezpečnostné systémy Pandora ponúkajú nekompromisnú bezpečnosť a jedinečné funkcie ovládania a komfortu za bezkonkurenčnú cenu. Pozrite sa s nami na niektoré z našich inštalácií a presvedčte sa sami.

Prípadová štúdia

Pandora Alarm

Bezpečnostný systém Pandora prináša motoristom konečné riešenie zabezpečenia ich najcennejších hračiek doplnené množstvom pokročilých funkcií. Početné bezpečnostné prvky monitorujúce funkcie vozidla zamedzujú jeho odcudzeniu v najrôznejších situáciách, dokonca aj v prípade krádeže originálneho kľúča, odtiahnutia, či snahe o zneužitie diaľkového štartu.

Spoznajte čaro dokonalej teploty interiéru v akomkoľvek počasí, predĺžte životnosť motora pomocou diaľkového štartu a užívajte si pocit bezpečia vďaka neprekonateľnej ochrane systému Pandora.  

Len s Pandorou môžete ovládať, monitorovať, chladiť či vykurovať svoje vozidlo jediným dotykom vášho prsta vďaka mobilnej aplikácii bezpečne prepojenej so všetkými systémami. Zabudnite na nevkusné a nemotorné diaľkové ovládače, spojte príjemné s užitočným a preneste svoje vozidlo do novej éry zabezpečenia a užívateľského komfortu.

Auto - funkcie Pandora Alarm

Neváhajte nás kontaktovať

S akoukoľvek otázkou ohľadom produktov, montáže, ceny…